New Daily Emergency Meditation Focus: Protection for insider Daniel

"Montauk Daniel", one of David Wilcock's super-insiders has been diagnosed with cancer. He tried to apply alternative treatment for a month. Unfortunately, the treatment didn't achieve the desired result and his life is currently at risk.

https://facebook.com/story.php?story_fbid=10156768975148248&id=605443247 


Daniel is going to have surgery at Huntsman Cancer Institute on Tuesday, May 7th.

https://healthcare.utah.edu/huntsmancancerinstitute/

We suggest including him in the Emergency Meditation daily at 2PM UTC. Visualize Daniel getting through the surgery successfully and being able to regain perfect health condition again. You can also visualize a violet flame on him if you wish.

You can find the instructions of this meditation here:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

And here is the link to the guided audio:

https://goo.gl/27N8yV

Victory of the Light!

-------------------------------------------------------

About this blog:

We Love Mass Meditation is a group of international volunteers who organize Mass Meditations aiming to help achieve planetary liberation as soon as possible and as smoothly as possible.

Please join any of the daily meditations below if you feel so guided.

Emergency Meditation at 2 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

Goddess Meditation at 2:30 PM UTC

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/goddess-meditation-230pm-everyday-and.html

Key to Freedom Meditation at 3 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/new-daily-meditation-schedule.html

Cosmic Central Race Meditation at 3:15 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/cosmic-central-race-meditation-at-315.html

Buddhic Columns Meditation at 3:30 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/daily-buddhic-columns-meditation-at-330.html

We also organize different mass meditations regularly for various purposes. They can be found in this link below:

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/p/blog-page.html

We also provide emergency financial support to lightworkers around the world. Please feel free to make a regular or one-off contribution using the link below:

paypal.me/WeLoveMassMedis

Please assist/support us for a smooth transition in planetary liberation in the highest Light.

Comments

 1. https://nicolasbonnal.wordpress.com/2019/04/28/charpente-de-notre-dame-une-savante-lectrice-vous-explique-ce-feu-infernal-par-le-menu-vive-le-relookage-de-notre-dame-alors/

  ReplyDelete
 2. 12.5.2019

  Cílem je celistvost

  Lidé Země, čas je tak rychlý, že mnohdy nedokážete postřehnout mnohé změny. Jste vedeni tak, abyste odstraňovali vaše bloky, měnili své programy a svá nastavení. Budete ještě hodně pracovat, abyste byli schopni projít branou vzestupu. Avšak je zde mnoho berliček, které vás podpírají na vaší cestě. Nejste sami. A také máte velké příležitosti k tomu, abyste sami sebe mohli uzdravit. Čas je pro vás mnohdy zátěží, neboť jsou zde určité termíny, kdy musí být dosaženo určitých vibračních stupňů a mezistupňů. Vše vás však vede k sobě samým, k tomu, aby prvním, co vás zajímá, bylo vaše nitro, váš vnitřní svět. Mnohdy jste však zděšení z toho, co vidíte. Zároveň si ale neuvědomujete, že to všechno jsou jen a pouze vaše výtvory. Jste vedeni k sobě samým a mnozí toto stále odmítají. Nechápou, že jedině to je může zachránit. Že zachránit můžete pouze sami sebe. Hodiny odpočítávají a manifestují se mnohé časové osy. Vznikají nové časové úrovně. A také mnohé duše již nedokáží energeticky zvládat mnohé vibrační změny. Některé odcházejí, mnohé vzdorují. Nakonec však nezbyde nic jiného, nežli se poddat. Jinak dojde nejprve k ustrnutí a poté pádu. Před vámi se rýsují již některé konkrétní životní cesty. Změnili jste svou budoucnost. Musíte však opouštět svá vnitřní nastavení, své programy. Někteří si toto uvědomují, mnozí jsou stále nevědomí a nechtějí ani slyšet, ani vidět. Avšak neslyšet a nevidět neznamená, že se nic neděje. Každého dostihne to, co si sám stvořil. Nic není vinou někoho jiného. Vnitřní svět se manifestuje v tom vnějším. Lidé se upínají k jistotám, jistoty se hroutí jako věž a zbývají pouze sutiny, ze kterých je potřeba vystavět nový chrám. Mnozí již se stavbou začali. Někteří však pouze obchází kolem, lamentují a hledají vinu jinde, ve vnějších okolnostech. Toto je vnitřní a vnější svět. Zmatek musí ustoupit víře a důvěře v tento proces. Neboť pokud zde není uvědomění, bude zde stále odpor a nepochopení. Lidé se probouzí, někteří však za cenu vnitřního utrpení a ztráty iluzí. Pak však přichází úleva, kdy je bolest vystřídána klidem v srdci, na duši. A cesta duše pokračuje dále, tentokrát již s nadějí a radostí, neboť duše je osvobozena od všeho, co jí bránilo projevit sebe samu, prožít svět duality. Pak nastává spojení, celistvost, která je cílem této cesty. A to je i vaším cílem. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.


  http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

  ReplyDelete
 3. https://www.youtube.com/watch?v=0t0Uo97O-O0

  ReplyDelete
 4. I hope Daniel is doing much better, we hope for him the best result after surgery and than ! GOD LOVES HIM and will Help him ! Please Hoshino, tell us how how is he doing ? I send him the most powerful healing energy waves and love love love , to heal him completily !

  ReplyDelete

Post a comment