TIME SENSITIVE! Buddhic Columns on members of Black Nobility families from April 1st to June 8th

Update:
It is important to put up protection before doing the Buddhic Columns meditation on members of Black Nobility families. You can use a protection technique described here if you wish:

http://2012portal.blogspot.com/2015/01/protection.html


Here is the link for the protection protocol guided audio playlist:

http://bit.ly/2KxSHQw


Goddess energy on this planet has been heavily suppressed for more than several thousand years.

One of the key factions of the dark forces that are actively suppressing the Goddess energy is the Black Nobility families.

As mentioned by Cobra, the Black Nobility families that are associated with the Jesuits are allergic to the Goddess energy. They would like to wipe it out from the surface of the planet and have tried to do so many times. Members of these families such as Pallavicini, Orsini, Massimo, Borghese, Aldobrandini, Colonna, Pacelli, Odescalchi, Ortolani and Luzzatti are receiving their orders directly from the Archons and are at the core of conspiracy against the Goddess.

They are waging an occult war against the White Nobility families that are trying to spread the Light and support feminine qualities such as compassion, receptivity, creativity, love…

http://2012portal.blogspot.com/2012/08/white-nobility-i-have-received.html

To neutralize the actions of Black Nobility families against the Goddess energy, we suggest creating Buddhic Columns on members of these families. This meditation is supported by Cobra.

This is a time-sensitive meditation as we will create a Buddhic Column for one member of these families every day at 3:45 PM UTC, starting from Monday, April 1st and finish on Saturday, June 8th.

After the aforementioned period, you can still maintain the Buddhic Columns on any of these members if you feel guided.

 


You can find the details of these Black Nobility members with their photos here:

https://www.welovemassmeditation.com/p/blog-page_31.html

Here is the link to the facebook event (updated May 22):

https://www.facebook.com/events/2182398315403939

Here are the instructions for this Buddhic Columns meditation:

1. Use your own technique to bring yourself to a state of relaxation. Take a deep breath of brilliant white light. Breathe out all that no longer serves you. Repeat this breathing for a few more times. Then say this mantra, or a similar one, silently or out loud if you feel guided:

"I Am the Soul
I Am Divine Light
I Am Divine Will
I Am Divine Love
I Am fixed design by me, the Soul"

2. Visualize your soul star chakra light up with brilliant white light. Visualize this light in the form of a vortex spiraling down clearing your energy field.

3. Visualize a 5-pointed star being placed high in the sky about 9 miles above the chosen member of the Black Nobility families. See this star glistening high above the chosen member of the Black Nobility families, shining brilliant white light.

4. Now visualize the White Fire of AN emanating from the Galactic Central Sun, going through all points of light within our solar system and through the 5-pointed star, through the chosen member of the Black Nobility family and deep into the center of the earth. Keep visualizing this pillar for a few minutes.

5. Visualize the tip of a brilliant vortex of white light spiraling down clockwise from the 5-pointed star, removing and transmuting all low vibrations, dark entities and dark energies and carrying them up to the 5-pointed star for transmutation. Visualize this vortex of spinning white light for a few minutes.

6. Visualize this Buddhic Column fully linked to all Buddhic Columns on the planet, to the planetary network of Light below, above and on the surface of the planet, and any point of Light as guided by the Ascended Beings, all connected together with this Buddic Column at the 5 pointed star in the network of brilliant white light.

7. Now, in the name of Source, in the name of I AM Presence of eternal light. We declare and command that the Buddhic Column on (the chosen member of the Black Nobility families) is now complete on all planes as guided by Source.

Suggested time of this meditation is 15 minutes

Here is the link to the guided audio of this meditation, which is available in 14 languages:

https://goo.gl/Lp9g8G

You can use the guided audio by replacing the word "the chosen location" to "the chosen member of the Black Nobility families" in step 3 and 7 when you do the visualizations.

It is important to put up protection before doing the Buddhic Columns meditation on members of Black Nobility families. You can use a protection technique described here if you wish:


Goddess wants Peace and Peace it will be!

-----------------------------------------------

About this blog:

We Love Mass Meditation is a group of international volunteers who organize Mass Meditations aiming to help achieve planetary liberation as soon as possible and as smoothly as possible.

Please join any of the daily meditations below if you feel so guided.

Emergency Meditation at 2 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

Goddess Meditation at 2:30 PM UTC

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/goddess-meditation-230pm-everyday-and.html

Key to Freedom Meditation at 3 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/new-daily-meditation-schedule.html

Cosmic Central Race Meditation at 3:15 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/cosmic-central-race-meditation-at-315.html

Buddhic Columns Meditation at 3:30 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/daily-buddhic-columns-meditation-at-330.html

We also organize different mass meditations regularly for various purposes. They can be found in this link below:

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/p/blog-page.html

We also provide emergency financial support to lightworkers around the world. Please feel free to make a regular or one-off contribution using the link below:

paypal.me/WeLoveMassMedis

Please assist/support us for a smooth transition in planetary liberation in the highest Light.

Comments

 1. 28.3.2019

  Proces změny

  Lidé Země, pamatujte, že i největší temnota může být naráz prosvícena! Možná se vám zdá, že vaše životy jsou pro vás ohromnou zátěží. Hledáte naplnění a v poslední době je od vás vyžadováno vysoké energetické nasazení proto, abyste se zbavili všeho, co v tomto čase již nemá co dělat. Ano, mnohé duše již toto nezvládají, odchody duší z této planety jsou velice časté a mnohdy tragické a nadále budou pokračovat. Je zde mnoho duší čekajících na příležitost odejít, zvolily svou cestu a jejich příští inkarnace již bude vedena jinam, nežli do této reality. Tato realita již není taková, jako dříve. Mění se každou vteřinu. Měnila se, aniž jste si toho všimli, nyní se však proměňuje přímo před očima a vy již získáváte jistotu, že se měníte spolu s ní. Prožíváte tyto změny a jste zmatení, neboť v danou chvíli nejste schopni posoudit, zda situace, kterých jste součástí, jsou opravdové anebo zda se vám jen nezdají. Stále více zvláštností budete prožívat. Často si nevzpomenete na některé věci zkrátka proto, že se na okamžik, na přechodnou dobu, octnete někde jinde. V tento čas je zde velká síla očistných energií. Je zde však také spousta bytostí, které dohlížejí na tento proces. Přijde čas, kdy budete schopni se s těmito bytostmi stále více spojovat, získávat více informací, pomoc. Je před vámi zásadní změna, která přijde během letních měsíců. Vy však již budete připraveni. Pokud máte potřebu odpočívat, odpočívejte. Nejlépe v přírodě, u vody, na slunci. Nabíjejte sami sebe energií. Také naslouchejte sami sobě. Ti, kteří na vás ve fyzické realitě mluví, sdělují pouze své zkušenosti a prožitky, ne ty vaše. A často vám nemohou porozumět, neboť máte rozdílné vibrační naladění. Prociťujte své jistoty ve svých srdcích. Nebraňte se však lásce. I ti nejzatvrzelejší budou nuceni otevřít svá srdce. Neboť bez lásky nemůžete vytvořit nový svět. Mnohdy se ega urputně brání a tím bolestnější je poté proces vnitřní očisty a přeměny. Lidé Země, velmi mnoho událostí je v chodu. Některými nemá cenu se zatěžovat, neboť se dějí v celosvětovém měřítku a vy jim pomůžete k úspěchu pouze tím, že se zaměříte na osobní růst. Můžete však pomoci ulevit svým blízkým a tím zbavovat svět alespoň kapky negativních energií a emocí. Tím, jak budete očišťovat sami sebe a své okolí, prostory se budou čistit a napojovat na energetickou matrici Země. Hledejte sílu v sobě samých a buďte stateční. Čím více se budete odpojovat, tím lépe se začnete cítit. Milujeme vás a žehnáme vám na vaší cestě.

  http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

  ReplyDelete
 2. New Insider Reveals His Incredible Experiences Within the Secret Space Program


  https://www.youtube.com/watch?v=oi_-L8UVDsM

  ReplyDelete
 3. Corey Goode Update 03/30/2019 — TH3 PR0PH3CY TH3Y GAV3 M3


  https://www.youtube.com/watch?v=TZVxR96_voc

  ReplyDelete
 4. Excellent idea! Victory of the Light!

  ReplyDelete
 5. is there 2 buddhic column meditations... one at 3:30 for black nobiity and one at 3:45?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yes, there are currently 2 Buddhic Column meditations.

   During the meditation at 3:30 PM UTC, we focus on 16 locations around the world.
   https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/daily-buddhic-columns-meditation-at-330.html

   And we will focus on the Black Nobility families during meditation at 3:45 PM UTC

   Delete
 6. what is Acute Lymphoblastic Leukemia and how to save him & how to treatment & how to fight this dangerous cancer Acute Lymphoblastic Leukemia just read more and get best information.

  ReplyDelete
 7. Daily Horoscope
  LEO: In the event that this sounds somewhat extreme, Leo, don't stress—with Jupiter in Sagittarius, there are additionally a lot of good occasions available! Simply recollect, balance is the name of the game. Keep it at a decent moderate consume, and your internal flame will support you through 2019 and past.

  ReplyDelete
 8. Transform all Buddhistic-meditations into meditations to purify/to neutralize the Plasma Toplet Bombs(Anti-matter bombs) throughout the universe and in service fasten the 'Event'/the coming of the New Buddha-Christ and by doing so to save mankind and our Earth.

  ReplyDelete

Post a Comment