Meditation for Peace in Ecuador and Chile Update

October 3rd, the people of Ecuador called a national strike to protest austerity measures announced by President Moreno. The president's response was to call a national State of Emergency.

The Confederation of Indigenous Nationalities of Ecuador (CONAIE) labor unions and other groups demanded the government remove the austerity measures, including the measures' scrapping of fuel subsidies, which had more than doubled the price of gas, in order to secure loans from the IMF.

Due to the unrest, a peace meditation was organized for Ecuador, to help harmonize the situation so that it could be resolved peacefully.

https://www.welovemassmeditation.com/2019/10/peace-meditation-for-ecuador-daily-at-1.htm

On October 14th, a deal was struck between President Moreno and indigenous leaders to cancel the austerity measures, and create new measures that are to be negotiated with the input and agreement of indigenous groups. This ended the protests which had been going on for two weeks at the time.

https://www.theguardian.com/world/2019/oct/14/ecuador-protests-end-after-deal-struck-with-indigenous-leaders

The IMF loan which required measures to be taken has not been cancelled. The matter is in discussion by the national Assembly and negotiations between the Ecuador government and indigenous leaders are still to take place. There may be protests by people in Ecuador again at the end of October if the negotiation does not conclude with the people's will.

Meanwhile, there is currently a lot of unrest in Santiago, Chile. Protests driven by university students, who voiced their discontent with a recent rise in metro fare, included their concerns over rising costs of living, including public services, healthcare and education.

https://www.zerohedge.com/geopolitical/santiago-fire-chiles-military-quells-mass-riots-tanks-troops-streets

Unfortunately, many of the peaceful protests have turned violent. Over the past week, buildings and metro stations have been set on fire, and over 150 police officers injured.

https://www.rt.com/news/471276-chile-emergency-riots-santiago/

As a result, a state of emergency has been declared in Chile's capital.

Therefore, the meditation for peace in Ecuador will be updated to include the situation in Chile.

The time of this meditation is still going to be at 1 AM UTC. This time is selected so that most people in Ecuador and Chile can join this meditation.

 

The following table shows the time of the meditation for selected time zones including Quito, Ecuador and Santiago de Chile (updated):

Time
Time zone
City
03:00 pm
HST
Honolulu
05:00 pm
PST
Los Angeles
06:00 pm
MST
Denver
07:00 pm
CST
Chicago
08:00 pm
ECT
Quito, Ecuador
08:00 pm
EST
New York
10:00 pm
BRT
Rio de Janeiro
10:00 pm
CLST
Santiago de Chile
01:00 am
UTC
Reykjavik
01:00 am
GMT
London
02:00 am
CET
Berlin
03:00 am
EET
Cairo
04:00 am
MSK
Moscow
08:00 am
ICT
Bangkok
09:00 am
CST
Taipei
10:00 am
JST
Tokyo
12:00 pm
AEDT
Sydney
02:00 pm
NZDT
Auckland

Here is the link to the Facebook event:

https://www.facebook.com/events/2558002280952233

Here is the link to the YouTube playlist of the guided audios for this meditation:

 
Please note: this peace meditation was originally recorded to help harmonize the conflict in Iran.

You can simply focus on Ecuador and Chile and replace the phrase "situation in Iran" with "situations in Ecuador and Chile" in Step 2 of the meditation instruction, as well as replacing the phrase "Iranian conflict" with "the conflicts between the government and the people in Ecuador and Chile" in Step 4 and 5.

Instructions for this meditation: (Suggested time for this meditation is 15 minutes)

1. Use your own technique to bring you to a relaxed state of consciousness

2. State your intent to bring peace and healing to the situations in Ecuador and Chile.

3. Visualize a pillar of pink Light, emanating from the Galactic Central Sun and then descending down through your body and deep into the center of the Earth.

4. Visualize this Light flowing through your heart and then through your hands directly to everybody involved in the conflicts between the government and the people in Ecuador and Chile, harmonizing everyone and bringing peace. Let the pink Light then flow onwards, healing all other conflicts worldwide.

5. Ask the Goddess presence (the divine feminine) to direct energies of peace and harmony to all unresolved situations regarding the conflicts between the government and the people in Ecuador and Chile and everyone involved in it. Let these energies then flow onwards and heal all other conflicts worldwide. Allow these energies to continue to flow through your heart and then through your hands into these situations for a few minutes.

Goddess wants peace and peace it will be.

-----------------------------------------------------------------------

About this blog:

We Love Mass Meditation organizes Mass Meditations aiming to help achieve planetary liberation as soon as possible and as smoothly as possible.

Please join any of the daily meditations below if you feel so guided.

Flower of Life Meditation, 12 PM UTC and every 4 hours, also at any time and as often as possible

https://www.welovemassmeditation.com/2019/09/flower-of-life-meditation-every-4-hours.html

Emergency Meditation at 2 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/breakthrough-meditation-at-2-pm-utc-and.html

Goddess Meditation at 2:30 PM UTC

https://www.welovemassmeditation.com/2018/02/goddess-meditation-230pm-everyday-and.html

Key to Freedom Meditation at 3 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/08/new-daily-meditation-schedule.html

Cosmic Central Race Meditation at 3:15 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2019/02/cosmic-central-race-meditation-at-315.html

Buddhic Columns Meditation at 3:30 PM UTC:

https://www.welovemassmeditation.com/2018/10/daily-buddhic-columns-meditation-at-330.html

We also organize different mass meditations regularly for various purposes. They can be found in this link below:

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/p/blog-page.html

We also provide emergency financial support to lightworkers around the world. Please feel free to make a regular or one-off contribution using the link below:

paypal.me/WeLoveMassMedis

Please assist/support us for a smooth transition in planetary liberation in the highest Light.

Comments

 1. FRANCAIS/FRENCH
  https://french.welovemassmeditation.com/2019/10/mise-jour-sur-la-meditation-pour-la.html

  ReplyDelete
 2. V dnešní době je toto sdělení více než aktuální... :)
  26.9.2012
  Jelikož se poslední dobou setkávám s podobnými dotazy, rozhodla jsem se zeptat se na ně a odpovědi předat dál..
  Otázky a odpovědi
  1/ Proč spoustu lidí necítí radost ve svém životě?
  Odpověď je jednoduchá. Toto je pozitivní stav, neboť životy lidí se mění. Nachází sami sebe a svůj střed, nachází cestu domů. Připravují se na cestu očištění a připravení projít změnou, která je čeká. Zrodí se znovu. Vy všichni, kteří toto cítíte, blahořečte za toto Vesmíru, neboť vás čeká oslava. Stanete se součástí nového života. Proto musíte být oddělení od ostatních lidí, ponecháni sami sobě, proto musíte hledat, nyní více, nežli dříve. Abyste nalezli sami sebe. Teprve potom můžete projít branou. A teprve potom vás čeká blaženost, neboť jste zvládli svůj nejtěžší úkol. Splnili jste plán své duše. Proto se radujte a nebojte se. Štěstí je součástí vás samých. Brzy se budete radovat. Buďte trpěliví.
  2/ Co máme nyní pochopit?
  Váš život dosud byl plný negativních projevů. Byli jste součástí reality, která vám byla vsugerována. Nyní stojíte na pomezí. Pochopíte, že život je o něčem jiném, že jste byli mystifikováni, byli jste klamáni a manipulováni. V této fázi se učíte sebedůvěře a víře v plán duše. Učíte se pochopení a učíte se bezpodmínečné lásce, neboť se zbavujete nánosů, které jste střádali věky. Sami cítíte, jak se měníte. Uvnitř sebe, ne zvenku.
  3/ Co můžeme udělat, abychom se cítili lépe?
  Naučte se odpočívat. Milujte chvíle sami se sebou, pozorujte přítomný okamžik, vychutnávejte vše, co děláte. Radujte se z maličkostí. Zbavte se pocitu, že vám něco utíká, neboť ten neklid, který cítíte, není nic jiného, nežli neklid duše, která již touží jít dál, avšak musí si prožít poslední dny v tomto světě. Užívejte každý den, abyste věděli, co jste v minulosti prožívali, neboť vaše dny budou brzy úplně jiné. Nenuťte se do ničeho. Oslavujte život.
  4/ Co mají dělat ti, co nemají práci, neznají své úkoly?
  Pokud zrovna nepracujete, i tak jste vedeni. Váš život je součástí božího plánu a vy dostáváte vše, co potřebujete. Nebojte se nedostatku. Vše je pro vás připraveno. Těšte se na to, co přijde. Bůh je s vámi a dbá na to, abyste byli vedeni. Nehledejte všechny možné úkoly, které byste mohli vykonávat. To není důležité. Nyní je potřeba cítit lásku a klid. O toto usilujte. Máte možnost změnit sebe sami, tak to čiňte.
  5/ Kolik lidí se takto cítí?
  Někdo může mít pocit, že je sám s těmito pocity a stavy. Nikdo není sám. Ať již fyzicky, tak i duchovně. Vždy jsou s vámi bytosti, kterým na vás záleží. Možná jste od sebe dále, možná se nepotkáváte, ale uvědomte si, že je vás čím dál více. Vaše srdce se otevírají a vaše duše se spojují během vašeho spánku. Jste všichni v kontaktu. Všichni, které spojuje stejná budoucnost. A také se brzy poznáte.
  6/ Závěr
  Mnozí z vás cítí často zoufalství a často jsou neteční. Možná máte pocit, že nechcete o ničem slyšet, nechcete nic řešit. Udělejte to. Neřešte a nepřemýšlejte. Chcete jen být? To je dobře, neboť jste připraveni. Čas letí a brzy se změní svět. Vstoupíte do svých duší, abyste poznali další život. A to, co pocítíte, je nepopsatelné. Teprve potom budete oslavovat, teprve potom pochopíte. A nebudete litovat ani jednoho okamžiku, který jste dosud prožili, neboť nic není zbytečné, vše se úročí. Proto nezoufejte a mějte víru a naději. Po tmě přijde světlo, které prozáří vaši duši. Na toto vše už dlouho čekáte. Blížíte se k cíli. Nevzdávejte se.
  http://zlata.dusicka.sweb.cz/new_page_4.htm

  ReplyDelete
 3. Zlatá Dušička
  23 hod ·
  Tato doba, tento čas

  Člověk jako bytost pozemská podléhá mnoha omezením. S tím však také může být spojena nemožnost vnímat některé skryté pravdy. Jsou tu pouze mnohé programy, které mohou být změněny. Avšak teprve tehdy, pokud si je jich člověk vědomý. Pak také může přijít změna. Změna zevnitř, nikdy ne zvenku. Proces je stejný u všech bytostí, každý však je v jiné fázi bytí, podle úsilí své práce a dalších souvisejících a souběžných vlivů. Proto, aby člověk prohlédl, potřebuje se chtít vymanit z nepravd a manipulací. A to je podporováno teprve tehdy, kdy již vědomě naslouchá své duši. Ne pouze reaguje na svá vnitřní puzení, kdy však vedení duše zaměňuje s vlastními rozhodnutími ega. V tomto čase si mnozí začínají uvědomovat, že je zde něco jiného, nežli jim bylo sdělováno. Cítí mnohé změny, často je to jakoby něco mělo přijít, ale zatím ještě se to neukázalo, neprojevilo. Někteří dokonce již bytostně cítí a jsou si jistí. Každý konec přináší nový začátek. S tím však souvisí mnohé ztráty, oproštění se, opuštění a bolestné prožitky. Nepomůže sebelítost. Pomůže pouze rozhodnutí nebýt obětí. Probouzíte se. Cítíte to. Hledáte odpovědi a začínáte naslouchat. Je vás stále více. A už víte, že se nespokojíte s běžnými odpověďmi, protože cítíte, že je něco silného za… Učíte se vidět za běžné věci, za běžné informace. Cítíte sílu vyzařování. Sílu Vesmíru, přírody, i ostatních bytostí. A dokonce cítíte svou vnitřní sílu, když se na něco zaměříte a jdete za tím. Přestáváte chtít být součástí stáda bez vlastního názoru. Individualizujete se. Zároveň však se spojujete nejen na vyšších úrovních, ale také ve fyzickém světě. Ladíte se sami na sebe, stejně tak, jako jeden na druhého, na svou duši. Stále se něco mění, něco končí, něco začíná. Je to zvláštní čas a také velmi bouřlivý. Zejména nitra některých se bouří proti vzdání se toho, co již neslouží. A mnohdy tato bouře dokáže srazit na kolena, neboť odpor je velmi vytrvalý. Přichází další fáze cesty. Mnozí jí projdete v radosti, ale někteří v pochybnostech. Vždy však věřte, že vše je pro vaše dobro. A i když nemůže vidět cíl své cesty, vaše duše ano. Pokud tu cestu přijmete, pak se vám uleví. Přijmout však neznamená vše vzdát. Jste božské bytosti, mnozí z vás jste tu celé věky. Rozpomínáte se a zapomínáte. Ale nakonec si vzpomenete. A pak také přijde pochopení. Pak přestanete bojovat. A pouze budete. Budete součástí světa, kam jste se zrodili. Zároveň však vědomím toho, kým jste. A uvidíte život a svět, i sami sebe v jiné perspektivě. A proto je jen na vás, jak chcete žít a kam se budete obracet. Zda si zvolíte tu správnou stranu, ten správný směr. Zda uvěříte sobě samým anebo těm ostatním, svým prožitkům anebo prožitkům těch druhých. Vše je tak jednoduché. I když zde, v tomto čase a v této chvíli budou mnozí oponovat, neboť ještě nedosáhli stavu odpuštění a stavu bezpodmínečné lásky. My však vás chápeme a milujeme, neboť jsme prošli vaši cestu. Milujeme vás, protože jste námi.

  http://zlata.dusicka.sweb.cz

  ReplyDelete
 4. http://2012portal.blogspot.com/2019/10/silver-trigger-update.html

  ReplyDelete
 5. Join us here for this and all other meditations by WLMM :) <3

  Meditations ON-THE-GO Channel http://teasy.space/meditation

  (Disclaimer: If you dislike the name, or feel uncomfortable with the intro image, let it be a reminder that we are here to infuse all discord with light)

  ReplyDelete

Post a Comment